Pomoc | Szukanie zaawansowane
Szukaj :
Strona główna
Forum
Pytania i odpowiedzi
Profile

Google
ZACZYNAMY
- od Autora
- jesteś tu po raz pierwszy?
- wprowadzenie
- przewodnik po ChLO
- metody operacji
- podejmujemy decyzję
- regulamin strony
ZASOBY STRONY
- F O R U M
- profile użytkowników
- ciekawe profile
- zmiany w profilach
- pytania i odpowiedzi
- nasze ogłoszenia
- C H A T
INFORMACJE
- A R T Y K U Ł Y
- lekarze i kliniki
- refundacja - NFZ
- dla lekarzy
- sprawy emocjonalne
- operacje plastyczne
- polecane strony
INNE
- GRUPA WSPARCIA
- www.AnonimowiZarlocy.org
- stowarzyszenie MAXIMUS
- sesje zdjęciowe
- współpraca
- wesprzyj nasz serwis
- koszulki z naszym LOGO
- balon żołądkowy
OBLICZ SWOJE BMI
Wzrost: cm
Waga: kg
UWAGA! Kalkulator działa tylko pod przeglądarką Internet Explorer - Przepraszamy.


R E K L A M ADiego Maradona chce walczyć z nadwagą

Jeden z najlepszych w historii piłkarzy świata, Argentyńczyk Diego Maradona zdecydował się poddać zabiegowi operacyjnemu, którego celem jest obniżenie wagi ciała.

44-letni Maradona w styczniu 2005 w klinice rządowej na Kubie przeszedł kolejny etap kuracji odwykowej (piłkarz jest uzależniony od kokainy). Były piłkarz był operowany 5 marca w klinice w Cartagenie, niestety agencje nie podają metody, której został poddany.

Maradona, przy 168 cm wzrostu, osiągnął 121 kg, co dawało BMI ok. 43. Do końca czerwca stracił on 33 kg. Ma stracić w sumie 50 kg.

"Diego czuje się bardzo dobrze, traci na wadze, jak zaplanowano. Jego stan zdrowia jest doskonały; wykonuje ćwiczenia" - powiedział w marcu jeden z lekarzy, który operował byłego piłkarza Abraham Ganemque. Doktor badał Marodonę w poniedziałek, przed jego wylotem do Wenezueli, gdzie Argentyńczyk ma pojawić się na spotkaniu z lewicowym prezydentem kraju, Hugo Chavezem. To obok Fidela Castro drugi polityk, którego Maradona bardzo podziwia. Doktor Ganemque powiedział, że Wielki Tydzień Maradona spędził w kolumbijskiej Cordobie, zwiedzając okolicę, spotykając się z przyjaciółmi i ćwicząc.


w swoim programie telewizyjnym: "Maradona show"
sierpień 2005

W czerwcu Maradona zagrał w krótkim pokazowym meczu piłkarskim podczas turnieju tenisowego ATP Senior Tour w chorwackim Novi Vinodolski, a następnego dnia zmierzył się z Goranem Ivanisevicem na korcie tenisowym. Był to pierwszy występ sportowy, tego byłego piłkarza, po operacji zmniejszenia żołądka

"Czuję się dobrze. Moje samopoczucie i kondycja cały czas się poprawiają. Nie wiem jednak co będę robił dalej. Wszystko w rękach Boga" - przyznał w czerwcu mistrz świata z 1986 roku.

Źródło: sport.onet.pl

  Ostatnia modyfikacja: 23.08.2005

(c) www.otylosc.org - Artur Rzepka 2003 - 2008
statystyki www stat.pl