Pomoc | Szukanie zaawansowane
Szukaj :
Strona główna
Forum
Pytania i odpowiedzi
Profile

Google
ZACZYNAMY
- od Autora
- jesteś tu po raz pierwszy?
- wprowadzenie
- przewodnik po ChLO
- metody operacji
- podejmujemy decyzję
- regulamin strony
ZASOBY STRONY
- F O R U M
- profile użytkowników
- ciekawe profile
- zmiany w profilach
- pytania i odpowiedzi
- nasze ogłoszenia
- C H A T
INFORMACJE
- A R T Y K U Ł Y
- lekarze i kliniki
- refundacja - NFZ
- dla lekarzy
- sprawy emocjonalne
- operacje plastyczne
- polecane strony
INNE
- GRUPA WSPARCIA
- www.AnonimowiZarlocy.org
- stowarzyszenie MAXIMUS
- sesje zdjęciowe
- współpraca
- wesprzyj nasz serwis
- koszulki z naszym LOGO
- balon żołądkowy
OBLICZ SWOJE BMI
Wzrost: cm
Waga: kg
UWAGA! Kalkulator działa tylko pod przeglądarką Internet Explorer - Przepraszamy.


R E K L A M AJesteś tu po raz pierwszy?

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, witam serdecznie na naszej stronie. Serwis jest przeznaczony dla osób które poszukują informacji o Chirurgicznym Leczeniu Otyłości (ChLO) albo są przed lub po operacji. Zapraszamy również wszystkich zmagających się z otyłością którzy pomimo że nie chcą się poddać operacji to czują się u nas dobrze.

Co znajdziesz na stronie?

Strona po pierwsze zawiera podstawowe informacje o ChLO, zajdziesz je w dziale informacje. Są tam ogólne informacje o ChLO, opisy metod, wskazówki niezbędne przy podjęciu decyzji o poddaniu się operacji. Nasze artykuły to dłuższe i krótsze teksty o naszych sprawach, najnowsze oznaczone są gwiazdką. Linki do polecanych stron to przede wszystkim teksty po angielsku, do których przeczytania zachęcam osoby znające ten język.

Część interaktywna strony składa się z profili użytkowników, w których opisują oni swoje przeżycia, pytań i odpowiedzi użytkowników, forum, na którym toczą się dyskusje a także działu przeznaczonego na przepisy na potrawy dietetyczne, które nam nie szkodzą.

Co możesz robić na tej stronie?

Przede wszystkim zarejestruj się rejestracja jest darmowa, po zarejestrowaniu się możesz brać udział w dyskusji na forum, zadawać pytania i odpowiadać, wysyłać e-maile do innych użytkowników, a także dodać informacje o sobie i opis swoich przeżyć do swojego profilu. Osoby zarejestrowane dostają też (sporadycznie) informacje o nowościach w serwisie. Jeżeli pytanie które chcesz zadać (lub odpowiedź którą chcesz napisać) krępuje cię wybierz opcję "anonimowy" wtedy nie zostanie ono powiązane z Twoim profilem.

Aby uatrakcyjnić swój profil możesz dodać do niego swoje zdjęcia, możesz używać (jeśli potrafisz) podstawowych znaczników języka HTML aby wyglądał on jak najlepiej. Dane o twojej wadze, ilekolwiek kilogramów nie ważysz, również nikogo tutaj nie zaszokują, a mogą pomóc innym, poza tym dają Ci możliwość pochwalenia się osiągnięciami. Jeżeli jesteś po operacji możesz wykorzystać swój profil aby poinformować swoich znajomych i przyjaciół o tym co oznacza że jesteś po ChLO, zamiast opowiadać im w kółko o tym samym podaj wszystkim adres strony i na bieżąco aktualizuj swój profil, aby wszyscy których to interesuje byli poinformowani. Jeżeli nie chcesz z różnych względów aby Cię rozpoznano, możesz opisać swoją historię nie używając zdjęć i podać swój pseudonim, taki profil także pomoże innym, a także Tobie da możliwość uzyskania pomocy i wsparcia od innych.

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o ChLO, a nie ma tego na stronie, zadaj pytanie, na pewno znajdzie się ktoś kto odpowie Ci na nie. Pytania i odpowiedzi to chyba obok profili najważniejsza część strony, która umożliwia najlepszą wymianę informacji pomiędzy nami. Jeżeli znasz odpowiedź na jakieś pytanie lub chcesz skomentować coś - nie wahaj się pisać! Odpowiedzi i punktów widzenia nigdy nie jest za dużo! W pytaniach i odpowiedziach znajdują się również ogłoszenia, chcesz coś kupić lub sprzedać, masz inne pomysły napisz!

Forum użytkowników służy do dyskusji, nie myl go z działem pytań i odpowiedzi. Jeżeli chcesz poinformować o czymś, wywołać dyskusję poddać temat, pożartować, forum to odpowiednie miejsce.

Niezależnie od tego czy jesteś zarejestrowany możesz zapoznać się ze wszystkimi informacjami na stronie, napisać do administratora strony oraz obliczyć swoje BMI.

Jeżeli zamierzasz zatrzymać się dłużej na naszej stronie zapoznaj się z FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania które mieli już inni użytkownicy strony. W wolnej chwili przeczytaj także nasz regulamin, aby poznać zasady na jakich działa nasza strona.

Jeśli kiedyś stwierdzisz że jest Ci z nami dobrze, może zechcesz nam nieco pomóc, listę form pomocy jakich oczekujemy znajdziesz w zakładce współpraca, a może zechcesz zaproponować jeszcze coś innego?

Czego nie robić na stronie?

Po pierwsze w dyskusji i komentarzach a także odpowiedziach na pytania staraj się nie urazić i nie krytykować innych użytkowników, wyrażaj swoje zdanie, doradzaj i pomagaj, ale szanuj innych. Staraj się pisać o własnych doświadczeniach, i o rzeczach które wiesz na pewno unikaj informacji niesprawdzonych i uzyskanych z niewiarygodnych źródeł. Nie spamuj naszych użytkowników, przestrzegaj netykiety, pamiętaj to nasza strona i od nasz zależy jak będziemy się na niej czuli.

Dotarłeś(aś) aż tutaj? Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię do korzystania ze strony i życzyć żeby spełniła Twoje oczekiwania!

Administrator

Zobacz także:

  Ostatnia modyfikacja: 13.06.2006

(c) www.otylosc.org - Artur Rzepka 2003 - 2008
statystyki www stat.pl